18 C
İstanbul
27 Mayıs,2024
spot_img
Ana SayfaGenelEntes Yeni A Serisi Akım Trafoları

Entes Yeni A Serisi Akım Trafoları

Elektrik Enerjisi mutlaka gerekli; üretmek, yaşamak, ısınmak ve başka yüzlerce ihtiyaç için Elektrik Enerjisi ne kadar kaliteliyse, verimliyse, ne kadar doğru akıyorsa, ne kadar ölçülebilir, izlenebiliyorsa ve en önemlisi ne kadar yönetilebiliyorsa o kadar çok iş ve
doğru iş yapar.
Enerji bu kadar değerli bir unsurken , bu işe yıllar önce tutkuyla gönül vermiş, enerjinin rahatlıkla kontrol edilebilmesi ve yönetilebilmesi için çalışan  ENTES, altyapı, bina ve endüstrinin özel ihtiyaçlarını karşılayan değerli çözümler ile iş yapışı şekillendiren ve işin en düşük maliyetle en yüksek verimlilikle yapabilmesi için enerjiyi yönetilebilir bir kavrama dönüştüren büyük bir güç.
ENTES, kendi öz kaynaklarından yola çıkarak müşterilerinin ihtiyaçlarını değerlendiriyor, dünyadaki teknolojik gelişmelere açık  çalışıyor ve benzersiz yönetilebilir enerji çözümleri geliştiriyor.
ENTES, teknoloji geliştirerek ekonomiye yeni olasılıklar sunuyor. Her yeni gün, dünyanın yüzbinlerce noktasına yayılmış müşterilerinin enerjisini yönetiyor, müşterilerinin enerjiyi kontrol altına almasını sağlıyor.
ENTES, yönetilebilir enerji odaklı ve daha faydacı çözümler sunabilmek için kendi öz kaynaklarını, değerlerini sürekli yeniden tanımlıyor. Enerjinin yönetilebildiği tüm alanlarda enerjinin kontrol edilebilir olmasını sağlamak ve müşterilerine değer yaratmak için “Enerjinin olduğu her yerde çözümler sunan bir teknoloji şirket olmak” misyonu ile
hızla ilerliyor.

ENTES Yeni “A Serisi” Akım Trafoları

ENTES Kalitesi, Yeni “A Serisi” Akım Trafoları ile Ölçümden Başlıyor.

Akım Trafosu

En son teknoloji ile ENTES tarafından üretilen “A Serisi” Akım Trafoları, kalite anlayışını ölçümün başladığı en uç noktaya taşıyor.

Elektrik enerjisi kullanım alanlarında akım değerlerini en yüksek doğruluk oranları ile ölçümlemek üzere geliştirilmiş olan akım trafoları Entes ENT.A30 ve ENT.A40 serisi akım trafoları, 200-600/5A akım değerleri ile hem Kompanzasyon hem de Enerji Verimliliği ürün gruplarındaki ENTES donanımları ile birlikte güvenle kullanılabiliyor.

– 20A-600A primer akım aralığında farklı modeller
– 30x10mm 40x10mm maksimum bara ölçülerine uygun tasarım
– Sınıf 0,5 ve Sınıf 1 ölçüm doğrulukları
– Uluslararası standartlara uygun üretim

Kaynak  Entes Elektronik    :   https://www.entes.com.tr/index.asp

Fiyat Listesi  : 

ENTES Fiyat Listesi Ocak 2019

#elektrik panosu #akım trafosu #entes akım trafosu

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular