Hakkımızda

Hakkımızda

www.panocuyuz.com  Elektrik Panosu Sektörü’nde farkındalık yaratmak üretici ve alıcılar arasında bir köprü olmak için kuruldu. Elektrik panosu sektörünün tecrübeli isimlerinin danışmanlığında dijital yayın hayatına başladı. Elektrik Panosu Sektörü’nde saç veya polyester boş pano  üretimi yapan Elektrik Panosu üreticilerini ve elektro montajlı olarak komple üretim yapan Elektrik Panosu üreticilerini aynı ortamda buluşturmak istiyoruz. Elektrik Panosu üretimi için kullanılan ham madde, yarı mamul, aksesuar, kablo, şalt malzeme, sarf malzeme v.b. üreticisi/satıcısı firmalarının katılımıyla hedefimize ulaşmak için enerjimizi artırdık. İnanıyoruz ki yakın bir gelecekte sektörümüzde yer alan tüm firmalara kendilerini anlatabilecekleri büyük bir platform olacağız. Türkiye’de her noktada elektrik panosu sektörü ile ilgili tüm firmalara ulaşabileceğiz.

Misyon
Misyonumuz “Sektöre Yarar Sağlayan Performans” sloganıyla Elektrik Panosu işine odaklanan, Türkiye’nin en büyük buluşma platformu olmaktır. Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz sektöre büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak üreticiler, tedarikçiler için yeni pazarlar ve yüksek kalite seviyesine ulaştırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız yapacağımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz. www.panocuyuz.com ’a dokunan her birey ile   ihtiyaçlarını anlayarak doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak istiyoruz.

Vizyon
www.panocuyuz.com’ un sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, sektörde yer alan firmaların faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamalarına yardımcı olabilmektir. Bu doğrultuda topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Panocuyuz.com’u gerçekten sürdürülebilir bir platform haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır. Hedefimiz Elektrik Panosu Sektörün’de Türkiye’yi başarıya taşıyacak mimarlarından biri olmak.

Logomuz

www.panocuyuz.com logomuzu seçerken ;
  • Logo net bir şekilde sektörümüzü anlatmalıydı…
  • Samimiyetimizi gösteren bir isim olmalıydı…
  • web sayfası net bir şekilde hafızada kalmalıydı…
  • Renk uyumu çok önemliydi…
  • Bizi anlatan bir sembol olmalıydı. Bu nedenle anahtarlama (kontak ) seçildi…
  • Bu kontak aynı zamanda bir devreyi tamamlayan olarak yerini aldı…
  • Ayrıca sektörümüzü bir araya getirip kontak kurmamızı sağlayacağı için önemliydi…
  • Logomuz aynı zamanda konuşma ortamını anlatmak için konuşma balonu şeklini aldı…
Hep birlikte birbirimizden güç alarak daha güçlü olmamız dileği ile !!!