LSIS ve Türkiye Distribütörü SAYPRO

0
6098

LSIS Akıllı Şebeke ve Güç Dağıtım ve İletim Çözümleri

Saypro Elektrik Kontrol Sistemleri San. Ve Dış Tic. AŞ., elektrik güç sistemleri, otomasyon, akıllı şebeke çözümleri ve fotovoltaik sistemler için toplam çözüm sağlayıcısı olan LSIS’ın Türkiye’deki yetkili distribütörüdür.

LG Group’tan ayrılana kadar LG Endüstriyel Sistemler adı altında faaliyet gösteren, 2005 yılında LS grubu altında LSIS olarak yeniden adlandırılan marka asansör, jeneratör, makine, pano, otomasyon sektörlerinin yanı sıra müteahhitler ve yatırımcılar için zengin ürün çeşitliliği, kaliteli ve ekonomik çözümleriyle öne çıkmaktadır.

Saypro, elektrik üretim, iletim, dağıtım ve otomasyonunda ihtiyaç duyulan; güneş panellerinden, kesici-ayırıcıya, kablodan busbara, hücreden trafoya, şalterden otomatik sigortaya kadar çözüm üreten, inovasyona kendini adamış merkezi Kore’de bulunan LSIS’ın kaliteli ve çevre dostu ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

LSIS, daha yeşil ve çevreci bir dünya için akıllı güç şebekesi çözümleri yanında, enerji depolama ve akıllı sayaç sistemleri ile entegre bir enerji sistem çözümü sunar.
#lsis #saypro #akıllısebeke #gucdagitimi #yenilenebilirenerji #yesilenerji

LSIS Güç Testi ve Teknoloji Enstitüsü, 2000 MVA’a kadar kısa devre testlerinin gerçekleştirilebildiği, dünyanın önde gelen test, değerlendirme ve kalibrasyon enstitüsüdür. Yüksek gerilim test sistemlerinden, en ileri EMC testlerinin yapıldığı bu teknoloji merkezi, KEMA, IEC, UL, FIRI, ASTA sertifikaları ile tüm dünyada tanınan bir referans enstitüsü olmayı başarmıştır.
#LSIS #saypro #teknoloji #gucmerkezi #EMC #yüksekgerilim #testmerkezi #tiptesti

Ürünlerimizin Güvenilirliğini ve Kalitesini Benzersiz Laboratuvarlarımızla Kanıtlarız!

2000 yılında LSIS tarafından kurulan Test ve Güç Laboratuvarı (Power Testing & Technology PT&T) bugün dünyanın önde gelen test merkezlerinden biridir. 2000 MVA kapasiteli kısa devre test laboratuvarı özel sektör için benzersizken,  MRAs, UL, CE, KEMA, CESI gibi dünyanın önde gelen kuruluşları tarafından onaylanmıştır. Görseldeki test odamız ise ürünlerimizin Elektromanyetik EMC testlerini yaptığımız odamızdır. Böylece ürünlerimizin elektromanyetik girişime karşı dayanıklılığından %100 emin oluruz.

#lsis #testsistemi #EMC #PT&T #KEMA #CE #UL #CESI

Daha fazla bilgi ve Ürünler için lütfen ziyaret ediniz www.saypro.com.tr

Önceki İçerikSusol Serisi Açık Tip Şalter
Sonraki İçerikAlçak Gerilim Parafudr (SPD)
1991 yılında İTÜ Elektrik mühendisliğinden mezun oldu. 1995 yılında aynı üniversitede Yüksek Lisansını tamamladı. 1992 yılından 2018 yılının sonuna kadar Aktaş Elektrik, ABB, Schneider Elektrik, Artesis Teknoloji Sistemleri A.Ş, Anel Grup, Form Bakım A.Ş ve son olarak Entes A.Ş’de profesyonel kariyerini sürdürdü. Uzun yıllar Yurtiçi ve yurtdışı satış pazarlama ve iş geliştirme alanlarında yönetici olarak çalışan Ekrem Çeştepe 2019 yılının hemen başında kendi firması Ekos Enerji Mühendisliği kurdu. Evli 2 çocuk babası olan Ekrem Çeştepe’nin , kompanzasyon, enerji verimliliği/kalitesi ve kestirimci bakım alanlarında uzmanlıkları bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz