Neden kuruldu ?

Türkiye genelinde Elektrik Panosu ve elektrik panosu dışında kalan pano tiplerinin üretimi yapan bir çok firma var. Her bir firma kendi imkanları ile internet, fuar, medya, seminerler, ziyaretler ile ürünlerini tanıtarak pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Hedefe ulaşmak için çok çaba ve zaman harcamaktadır. Elektrik panosu ve diğer panoları satın almak isteyen kullanıcılar istedikleri ürüne veya firmaya ulaşması, karşılaştırma yapabilmesi zorlaşmaktadır.

Elektrik Panosu üreticileri aynı zamanda,  şalt malzeme üreten, montaj malzemesi üreten ve ürün tedarikçisi firmalar için önemli müşteri hedefi durumundadır.

 Elektrik Pano üreticileri, Pano Üreticileri , Elektrik Panosu şalt malzemesi, otomasyon malzemeleri üreticileri ve satıcıları , saç bakır gibi ham madde üreticileri-tedarikçileri, Elektrik Panosu montaj malzemeleri üretici ve satıcıları, el aletleri ve makine üreticileri , kablo üreticileri , ithalat yapan firmalar gibi Elektrik Panosu sektöründe çalışan tüm firmalar için buluşma noktası olacaktır .
Elektrik Pano sektörü ile ilgili güncel haberleri, yeni ürünleri, seminerleri takip etme imkanı bulacaksınız. Kampanyalarınızı daha kısa sürede daha fazla sayıda kişiye ulaştırabileceksiniz.

‘da kendinizi bulacak sektörün sizi bulmasını kolaylaştıracaksınız.
Elektrik Panosu Teknik Kütüphanesi oluşturularak sektörümüzün önemli bir ihtiyacına cevap bulmayı umuyoruz. Teknik kütüphane; şartnameler, örnek projeler, teknik bilgiler, seçim cetvelleri, sembol listeleri gibi bir çok konuyu içinde bulunduracak. Bilgi bankası ve arşiv oluşturulacak.

Elektrik Teknikeri ve Elektrik Mühendisi olmak için eğitim alan tüm gençler için araştırma ve öğrenme sürecini hızlandırmak görevlerimizden sadece birisi olacak.

Elektrik Panosu ile ilgili tüm firmalar kendilerini tanıtma ve yeni pazarlar bulma konusunda geliştirecek. Ulusal ve uluslararası pazarlarda kolay bulunur hale gelebilecek ……

Elektrik Panosu üretiminde var olan koşulların değerlendirilerek üretim kalitesini yükseltmek ve standartları geliştirmek için çalışmaları yapmak, Üreticinin sorunlarını araştırmak ve kalite düzeylerini yükseltecek organizasyonlarla üyelerin bilgilendirilmelerini sağlamak, Ulusal ve uluslararası pazar araştırması yaparak üreticileri bilgilendirmek çalışma alanlarımız olacak.

Elektrik pano üreticilerinin sorunlarının tartışıldığı ve çözüm önerilerinin araştırıldığı ortak platformlar oluşturarak daha iyiye ulaşabilmek.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,