11.7 C
İstanbul
1 Aralık,2022
spot_img
Ana SayfaHaberlerFuar HaberleriWIN EURASIA, 8 – 11 Haziran 2022 / İstanbul Fuar Merkezi

WIN EURASIA, 8 – 11 Haziran 2022 / İstanbul Fuar Merkezi

WIN EURASIA, 8 – 11 Haziran 2022 / İstanbul Fuar Merkezi

win fuarı
win fuarı 2022

WIN EURASIA, 8 – 11 Haziran 2022 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde sektöre yön veren firmaların katılımı ve düzenlenen konferanslar ile
kapılarını açmaya hazırlanıyor.
WIN EURASIA fuarı başlangıç tarihinden günümüze sektör için bir buluşma ve ticaret geliştirme ortamı olmayı başarmış bir fuar olmuştur.
Fuar Alanı : İstanbul Fuar Merkezi
Ziyaret Saatleri : 8-10 Haziran (Çarşamba – Cuma): 10.00 – 18.00
11 Haziran (Cumartesi) : 10.00 – 17.00

WIN EURASIA: Endüstriyel Dönüşüm
WIN EURASIA, fuar katılımcıları ve fuar ziyaretçilerine imalat sanayiini tecrübe etmek için bir fırsat sunmak için hazırlanıyor. WIN EURASIA, sac ürünlerini işleme,metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon sistemlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara ile birlikte hidrolik ve pnömatik hizmetler, tesis içi lojistik dahil geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getirmek için hazır.

WIN EURASIA yayınladığı e-bülten ile katılımcıların sağlayabileceği devlet desteğini duyurdu

win fuarı 2022
Win fuarı 2022

08 – 11 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan WIN EURASIA fuarı katılımcıları üst limit 77.000 TL olacak şekilde katılım desteğinden faydalanabilecekler.

Kapasite raporunuzun süresi fuar tarihini kapsıyorsa teşvikten faydalabilirsiniz. Aksi taktirde kapasite raporunuzun süresini uzatmanız gerekmektedir.
WIN EURASIA Fuarı teşvik başvuruları Destek Yönetim Sistemi üzerinden yapılmakta olup takibi Orta Anadolu İhracatçılar Birliği veya bağlı olduğu bulunduğunuz ihracatçılar birlikleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Metal işleme-şekillendirme, yüzey işleme teknolojileri ve makina elemanlarının yer aldığı Metalworking fuar alanı Endüstriyel Üretim Makinaları adıyla daha kapsayıcı bir hale geldi. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara özellikle yerli makina üreticileri büyük ilgisini çekmektedir

2 yılın ardından fuarda yer alacak olan Basınçlı Hava Sistemleri ve Kompresör bölümü katılımcıları da yerlerini alarak, son teknolojilerini ziyaretçilere sunmaya hazırlanıyorlar.

Türk makina sektörünün gelişimini WIN EURASIA’da bu sene MAİB (Makine İhracatçıları Birliği), MAKFED (Türkiye Makina Federasyonu) ve Deutsche Messe işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Özel Nitelikli Yabancı Alım Heyeti organizasyonu ile sektörün ihracat hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı amaçlanmaktadır.

Detaylar için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
http://www.win-eurasia.com/tr
https://ticaret.gov.tr/destekler/destek-yonetim-sistemi-dys

Kaynak : win-eurasia fuarcılık

RELATED ARTICLES

Most Popular