WIN EURASIA 2019

WIN EURASIA Metalworking Fair ve  WIN EURASIA Automation Fair birleşen yeni adı WIN EURASIA  14-17 Mart 2019 tarihinde TÜYAP İstanbul’da gerçekleşecek.

Sektörün talepleri doğrultusunda, önde gelen WIN ticari fuarları bu etkinlikte güçlerini birleştiriyor.

WIN EURASIA: İmalat Sanayi WIN EURASIA’da

Altı ticari fuarın bir araya geldiği fuar kapsamında, katılımcılar ve ziyaretçiler  imalat sanayini teşhir ve tecrübe etmek için bir fırsata sahip olacak. WIN EURASIA, sac işleme, metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetleri, elektrik-elektronik ekipmanlarına, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistik gibi geleceğin fabrikalarının  ihtiyaç duyulan tüm ekosistemi bir araya getiriyor.

Lider Sanayi Fuarı WIN EURASIA bünyesinde bulunan Uluslararası Enerji, Elektrik,Elektronik Teknolojileri Fuarı Electrotech Fuarı, 2019 yılı itibariyle Industrial Energy Systems adıyla sektörün gelişen, değişen tüm dinamiklerini bir araya getiriyor…
Industrial Energy Systems, aynı zamanda WIN EURASIA’nın odak noktası; Endüstri 4.0 Özel Alanı açısından da katılımcıların, ziyaretçilerin önem verdiği endüstriyel uygulamalar ve sistematik çözümlere yönelik de önemli pazar eğilimlerini yansıtmaktadır.

Dijital dönüşüm en büyük trendleri WIN Eurasia 2019 Endüstri 4.0 Festival Alanında…
Sanal ürün geliştirme ve yaşam döngüsü yönetimi (PLM), kaynak planlaması (ERP), üretim kontrolü takibi, veri analizi, dijital tedarik zinciri ve üretim Endüstri 4.0 Festival Alanının ana temaları olacaktır. Ayrıca, bulut teknolojisi, endüstriyel güvenlik, yapay zeka, makine öğrenimi ve iletişimi (M2M), dijital ikiz, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT), VR / AR ve Büyük Veri Yönetimi, Dijital Süreç Otomasyonu ve Katmanlı Üretim teknolojileri Endüstri 4.0 Festival Alanı’na katkıda bulunmaktadır.
Ziyaretçiler bu fuarda tüm hedef kitlelere tek çatı altında ulaşabilmektedir.

Endüstri 4.0 Festival Alanı salon 14’te gerçekleştirilecek
Endüstri 4.0 Forum Alanı ve Sunumlar,Panel ve Özel Etkinlikler
Yeni Dijital Proses Otomasyonu & Endüstri 4.0 Üretim Hattı Özel Alanı​

Her yıl bir çok elektrik firmasının buluşma yeri olan WIN EURASIA  için ajandanızda notunuzu alın. 14-17 Mart 2019 Tüyap Beylikdüzü-İstanbul.

Detaylı Bilgi :   http://win-eurasia.com/tr