18.7 C
İstanbul
27 Mart,2023
spot_img
Ana SayfaHaberlerFuar HaberleriA-TECH Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı .... 23-26 Kasım 2017

A-TECH Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı …. 23-26 Kasım 2017

A-TECH Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı
23-26 Kasım 2017 Ankara Congresium

Teknolojide gerçekleşen hızlı değişim ile birlikte bireysel kullanım taleplerimiz her geçen daha da artmaktadır. Yapımız gereği yaşam kalitemizi ve konforumuzu artırmak istiyoruz. Konforumuzun artması için geliştirlen her türlü bireysel teknolojik ürünleri yaşam alanlarımızda kullanmak istiyoruz. Aynı zamanda daha geniş bir kontrol ile verimli çalışma ve tasarruf arıyoruz.
Buna bağlı olarak yapmış olduğumuz araştırmalar ile karşımıza bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş teknolojik ürünler buluyoruz. Buda hepimizi akıllı bina sistemlerine yönlendiriyor. Akıllı evler ve yapılar kişilerin özgün yaşam standartlarını geliştirmesini sağlarken, daha rahat, güvenli ve kullanışlı bir yaşam biçimi sonuyor. Tabiki yaşanan tüm gelişmeleri son kullanıcı ve uygulayıcı firmalar için kolay ulaşılabilir yapılması gerekmektedir.

A-Teck Fuarı kapsamı sadece bina ve tesislerdeki elektriksel uygulamaları içeren bir ihtisas fuarı hazırladı. T.C. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın da desteklerini aldı.

A-Tech 2017 Fuarı Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı, uygulayıcı ve son kullanıcılarını bir araya getirerek sektörde bir sinerji yaratmayı hedeflemektedir.

Kentsel dönüşümler ve artan nüfus, konut ve yapılara olan talebi artırınca yapı malzemeleri üreten ve dağıtan firmaların sektör dinamikleri de harekete geçti. Yükselen potansiyeliyle, geleceğin dünyasında aktif rol almayı hedefleyen Türkiye’yi, ileri teknoloji elektrik ve enerji sistemlerinde bir üst seviyeye çıkaracak olan yerli firmalarda A-Tech Fuarı’nda yerli teknolojiyi sergileyebilecekler.

Fuar esnasında düzenlenecek olan etkinlikler ile konusunda uzman kişiler ve akademisyenlerin teorik ve uygulamalı sunumları, aynı zamanda fuarı sektörün zirvesi olma özelliğine taşıyacaktır.

Proje aşamasından bugüne kadar TOKİ tarafından desteklenen A-Tech Fuarı ayrıca, birçok “Sivil Toplum Kuruluşu” ve “Sektörel Yayın” tarafından da desteklenerek, takip edilen önemli bir fuar özelliğine erişmiştir.

Kaynak : Atech Fuarı

Detaylı Bilgi için __  http://www.atechfuari.com/A-Tech-Fuari.html

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular