WIN EURASIA 2018

WIN EURASIA bu yıl “Win Eurasia Metalworking ve Win Eurasia Automation” fuarları birlikte 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Kongre Merkezi İstanbul’da .

Bu yıl 6 ticari fuar bir arada,  WIN EURASIA kapsamında, katılımcılar ve ziyaretçiler 360° İmalat Sanayini  tecrübe etmek için benzersiz bir fırsata sahip olacak. WIN EURASIA 2018 saç işleme,  metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon , elektrik, hidrolik ve pnömatik hizmetleri  geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir araya getiriyor.

– Electrotech EURASIA                                  – CeMAT EURASIA
– SurfaceTechnology EURASIA                       – Metalworking EURASIA
– IAMD EURASIA                                          – Welding EURASIA

Endüstri dünyası Endüstri 4.0 ile yeni bir döneme giriyor. Otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti ve artırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmelere sahne olan modern dünyada fabrikalar büyük bir dönüşümün içerisinde bulunuyor.

Sektördeki gelişmelerin sergilendiği etkinlik olarak şirketlere bu dönüşümde kaynak olacak. Bu nedenle imalat süreçleri optimizasyonu için geleceğe dönük yatırımlar yapmayı hedefleyen ziyaretçilerin binlerce ürüne kolayca erişebileceği WIN EURASIA – World of Industry, imalat sektöründe önemli ticari etkinliği olarak öne çıkıyor.

Electrotech EURASIA
19.Uluslararası Enerji, Elektrik, Elektronik Fuarı

Endüstri 4.0, global elektronik sanayisinde kilit bir kavramdır. Gelecekte rekabette geriye düşmemek için, firmaların yeni teknolojilere yatırım yaparak pazar payını rakiplerinden geri almak için rekabet avantajlarını güçlendirmeleri gerekiyor. Elektronik sanayisindeki yöneticiler ve mühendisler için Electrotech EURASIA, Endüstri 4.0 konusunda bilgilendir-meye yönelik açık bir platformdur. Elektrik enerjisi üretim sistemleri, güç üretimi , iletimi, dağıtımı ve depoması Electrotech EURASIA çatısı altında öne çıkan başlıklardır. Bu önde gelen ticaret fuarı, Türkiye’nin modern enerji sektöründeki yatırımlarına paralel şirket ve ürünleri bir araya getiriyor. Akıllı  emniyet röleleri ve elektronik bileşenleri gibi çeşitli ürünler fuar boyunca sergileniyor.

Endüstriyel Etkinliklerde gerçekleştirilen konferans, forum, şirket ve ürün sunumları, paneller, kurumsal faaliyetler, özel temalı etkinlikler önemli müşteri adayları ile toplantılar yapmanızı sağlayarak sizi yeni ürünler ve teknolojik gelişmelerle ilgili bilgilendiriyor. Yenilikçi ve endüstriyel uygulamalar Endüstri 4.0 teması altında görücüye çıkıyor.